okey oyna

Dünya okey müsabakaları

Dünya Okey Müsabakaları

Merhaba arkadaşlar sayfa başlığından da görüldüğü gibi sitemiz okeyoyna.net büyük bir projeye imza atmak üzere. Dünya genelinde Dünya okey müsabakaları okey severleri bir araya toplayacak olan okey oyna sitemiz sayesinde binlerce insanı Türkiye’ye çekmeyi planlıyoruz.
Her ülkeden hemen hemen katılımların olacağı haberini aldık. Bu katılımlara en çok almanya yani germany ülkesinden olacağı da bilgiler arasında mevcut. Biliyorsunuz bu gurbet ülkede türk insanının çok olduğunu hepimiz biliyoruz. Kardeş ülkeler arasında yer alan azerbaycan’dan da bir çok kişinin yola çıktığını ve bu müsabakaya katılmak için yolda olduklarını öğrendik.
Sizlerde bu müsabakalara katılmak kendinizi göstermek ülkenizi temsil etmek ve okey oyununda başarılı olduğunuza inanıyorsanız. Konumuzu detaylı biçimde okuyup ayrıntılara göz atmanızı öneririz.

OKEY MÜSABAKALARINA NASIL KATILA BİLİRİM

Okey müsabakaları katılım yapmanız için gereken maddeler mevcuttu bu maddeleri şöyle açıklaya biliriz müsabakalar öncelikle sitemiz okeyoyna.net üzerinde olacak ve sitemizde oynanacaktır. Akabinde yarışma başlamadan önce her kez 30 dakka okey oynama videosu izleyecek. Bu videodan bazı temel bilgiler edinmiş olacaklar, Daha sonra katılım formunu oluşturmak için sitemiz iletişim kısmına girip yer alan formu doldurup göndermeleri gerekiyor gönderme esnasında gerekli olan açıklama metnine ad, soyad, yaş, tel, mail adresi gibi bilgilerini yazmayı unutmasınlar sizlere tekrar geri dönüş yapmamız için bunlar gerekli çünkü

OKEY MÜSABAKALARI NE ZAMAN BAŞLIYOR

Dünya okey müsabakaları okey oyna yönetimimiz tarafından süresi zamanı ve nerede oynanacağı konusundaki görüşmeler sağlandıktan sonra sizlere sitemiz www.okeyoyna.net üzerinden açıklanacaktır. Katılımınızı geçiktirmeyin ayrıca katılım öncesi pratik yapa bilir ısınma turları sağlaya bilirsiniz bunuda alt kısımda olan kırmızı renkten oluşan oynamak için tıkla butonumuza tıklayarak okey oyunumuza hemen katıla bilirsiniz.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Görüntülü Okey Oyna

Yarışmalara katılmak için yapmanız gereken hemen oyun salonumuza bağlanıp oyun içerisindeki bir yetkili operatör arkadaş ile iletişim kurarak nickinizi kaydetmeniz gerekiyor böylelikle yarışmalara katılım hakkı kazanmış olacaksınız. Yarışmada 1. 2. 3. Olan arkadaşları bir çok ödül beklemektedir bu ödüller şöyleki; 1nci olan arkadaşım salonda yetki kazanacak yönetim ekibine dahil edilecektir. 2nci olan arkadaşımız salon yetkili asistanı olacak ve başarılı performansı neticesinde yönetim ekibine dahil edilecektir. 3ncü Kazanan yarışmacımız salonda 1 aylık premium üyelik hakkı kazanacaktır.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Dünya okey müsabakaları
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.