okey oyna

Esokey Hataları

ESOKEY HATALARI

Yazımızın anlaşılacağı üzere esokey hataları sistemi üzerinde bu denli (10) garip sorunlarla karşı karşıyayız.

SORUNLAR

 1.  Esokey oyun sistemimize bağlantı sağlarken istenilen login ve pas sorunları sebebi ile kullanıcılar çok şikayetçi olmakta kiminin mailine şifreleri iletilmiyor. Kiminin maillerine login kullanıcı isimleri iletilmemekte bu sorunlar yüzünden es okey sistemi kullanıcıları çok sorun yaşamaktadır.
 2. Esokey sistemi sizlerin bir çoğunun bilmediği bir sistem üzerine çalışmaktadır. Bunlardan biri IRCD dediğimiz bir mirc programı olmaktadır. Bu mirc programı üzerinde bazen site salonlarında kasmalar yani (LAG) bazen saldırılar olmaktadır. Bu sebeple kullanıcılar çok zor şartlar içerisinde okey oynamak zorunda kalmaktadır.
 3. Sistemin yazılımsal hataları da cabası oyuna bağlantı sağlarken seçmiş olduğunuz avatar oyunun açıkları yüzünden açığı bilen kişiler tarafından kötü avatarlara dönüştürülüyor. Bu da kullanıcıların çok canını sıkıyor bu sorunun düzeltilmesi de imkansız ötesi bir durum olmakta.

  DEVAM EDELİM

 4. Oyun içerisinde okey oyna imkanı yakaladığınız zaman site içerisinde kullanıcı adınızın yani (nickname) isminizin bir anda bad nick kötü nick’e dönüşebildiğini görebilirsiniz. Bu durumda esokey hataları ile sistemin bir açıklarından olmaktadır.
 5. Sistemin en kötü tarafı ise oyun oynarken site içerisinde görünen kullanıcıların gerçek olmaması yani açıkçası bot kullanarak sitede olmaması gereken kullanıcıları var olarak göstererek gerçek kullanıcı gibi gösterip insanların sitelerinin kalabalık olduğuna inandırıp sitesindeki kullanıcı sayılarını artırmaktır.
 6. Okey yazılımının başlıca hatalarından biri de kullanıcılarının salonda olmasına rağmen salonda görünmemesi. Salonda oyun oynarken bir bakıyorsunuz 250-300 kişi olan bir okey salonu bomboş ve kimsenin olmadığı bir salon görüntüsü oluşturmaktır. Buda sistem hatalarından bir tanesi.
 7. okey sitesine saldıran kişilerin bir diğer yapmış olduğu sorun ise oyun içerisinde kullanıcılar okey oynarken salon genelinde bir anda yüzlerce flood yazısı yayınlayarak insanlara doğrudan saldırılar gerçekleştirmesidir. Bu sorunun önüne de bazı yazılımsal teknik çalışmalar ile geçilmektedir. Ancak bir çok esokey hataları yüzünden oyunu kullanan site sahipleri bu sorunun önüne ne yazık ki geçememektedir. Geçmiş olan site sahipleri ise bu sorunu kökten bir çözüme kavuşturamamıştır.
 8. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki okeyoyna.net sitesi zamanın en kapsamlı en iyi okey oyna platformlarından biridir. Yaşamış olduğu geçmiş sorunları sebebi ile sitede oluşan problemler sitenin gerilemesine sebep olmuştur. Ancak yeni çalışma içerisinde olan okey yöneticileri yeni bir seo uzmanları ile anlaşarak sizlerin özellikle tercih etmiş olduğu sitemizi eski popüler haline getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır.

  SONA DOĞRU

 9. Esokey hataları ile yazılımın hatalarından bir yenisi de kullanıcıların bir birlerini engellemesi. Engelleme esnasında normalde engellenen kişinin bir daha sizlere yazı yazamaması gerekiyor. Ancak sistemde olan hatalardan ötürü bu bilgiye sahip olan kötü niyetli kişiler engelleme olmasına rağmen yazı yazmaya devam ede bilmektedir.
 10. Ve geldik onuncu hatamıza. Maalesef okey yazılımı içerisinde olan hatalar sebebi yüzünden sisteme giren art niyetli kişiler kullanıcıların nickini ve şifrelerini admin paneli üzerinden erişim sağlayabiliyor. Erişim sağladıktan sonra kişilerin çevreleri arkadaşları ile kötü yazışmalar gerçekleştirip kullanıcıları zor duruma sokmaktadır. Bu sebepten ötürü bizler okey siteleri sahibi olarak kullanıcılarımıza kullanıcı isimlerini ve nicklerini kimse ile paylaşılmaması gerektiğini her zaman söyleyerek vurguladık. Ancak birtakım insanlar söylemlerimizi kulak arkası ederek arkadaşlarına sevgili edindiği okey kullanıcılarına maalesef bu bilgilerini paylaşmakta ve bu sorunlar yaşanmaktadır.
Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Kış şartlarında okey oynamak

Yukarıda sizlere başlıca esokey hataları ile sistemin 10 hatasını sıralamaya çalıştık. Açıkçası bizlerde bir esokey kullanıcısı olarak sizlere böylesine sorunlu bir okey oyununda oyun oynattığımız için aslında hiç memnun değiliz. Ancak Okeyoyna.net olarak sizlere en kısa zaman diliminde elimizden geldiğince hızlı çözümler çerçevesinde kaliteli profesyonel bir okey yazılımı ile buluşturmaya çalışmaktayız.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Esokey Hataları
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.