logo

Okey Hileleri

OKEY HİLELERİ NELERDİR?

Türkiyede en yaygın oyun olarak bilinen okey hileleri oyunda sevildiği kadar bazen can sıktığı dahi olmakta. Bunların sebeplerinden biride hileli okey siteleri ve salonları olması. Sebepleri ise örnek verecek olursak. Puanlama düzeneği, mail göndermeden nick değiştire bilme hilesi. Kendine VOP AOP gibi yetki ekleme hilesi. Daha bir çok sıralama mevcut. Bunların bir kaçını sizler için alt kısma çıkarmış bulunmaktayız yeni hileler merak ediyorsanız eğer sayfamızı unutmayıp veyahut www.okeyoyna.net üzerinden takip ederek göz ata bilirsiniz.

Hile 1

Sizlerde biliyorsunuz ki mevcut okey olarak bilinen es okey hileleri uygulamalarının bir çoğu IRCD tabanlı olduğu için panellere girişler ve problemler çok olmakta birçok okey oyna net sitesi bu tip sorunlara çare bulmuş ancak bir çok firmada bu tip sorunlara çare bulamamıştır. bu açıkları bilenler bunlardan yararlanarak oyuna giriyor ve kendilerine op ekleye biliyor ve salonlara küfürlü ve hakaret edici nickler sözlerle saldırılar gerçekleştire biliyorlar.

Hile 2

Kullanıcı giriyor okey oyunundan yararlanmak için birikim yapıyor kasıyor ediyor puan yapıyor. 1531351 vs gibi ve sıralamada 1nci oluyor 1 ay durmadan oynuyor bu puanı yapmak için emek sarf ediyor. Daha sonra oyuna yeni girmiş bir kullanıcı az birşey kodlama anladığı için oyunun hilesini öğreniyor.  Hemen hile yaparak 1nciliği 1aydır emek veren kullanıcıdan yasal olmayan yollardan almış oluyor. Ve daha sonra insanlar bu hileler yüzünden puanla sistemine inanmadıkları için doğru puanlaması olan siteler aramaya başlamış.

Hile 3

Kullanıcılarımızın bir kısmı da okey hileleri ile salonun aplet kısmına erişim sağlıyor ve yetkiden ziyade nicklerini durmadan değiştirerek hile göstermiş oluyor yani A nickinden B nickine geçişini yaparken bunu site üzerinden değilde hile yaparak aplet üzerinden yapıyor böylelikle 1 den çok nick kullanımı sağlamış oluyor lütfen bu tip hataları fark ederseniz bize bildirin.

Evet yukarıda sizlere es okey üzerinde olan 3 problemden bahsettik ve özelikle belirttiğimiz gibi IRCD tabanlı olduğu için ve bu esokey scriptini yapan firma ortadan kaybolduğu için bu açıklar kaynak kodlar yüzünden kapanamamaktadır. Bu sebeple oyun içerisindeki görüdüğünüz hata problem olursa lütfen iletişim kısmından site sahibine yada salon içerisinde okey salon oplarına söylemenizi rica ediyoruz. Sorunsuz ve problemsiz bir okey hileleri ile okey oynamak istiyorsanız bıktınız mı bu problemlerden hilelerden doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Problemsiz hilesiz okey oyna net oyunumuza hemen alttaki butona tıklayarak bağlana bilirsiniz.

OkeyOyna.NET Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli oyunlar sunan http://www.okeyoyna.net sitemiz kullanıcılarına popüler oyunu hizmeti sunmaktadır.

Copyright - 2006 - 2017 OkeyOyna.NET Tüm Hakları Saklıdır.