okey oyna

Okey olimpiyat oyunları

okey oyna

OKEY OLİMPİYAT OYUNLARI

Sitemiz okeyoyna.net olarak sizlere okey olimpiyat oyunları oyununu sunmaktan mutluluk duyarız. Olimpiyat okey oyunumuzun içeriği şu şekilde olmaktadır. Sitemizde bir birinden kaliteli oyuncuların olduğu bir çok salon mevcut bu salonların toplamı yaklaşık 20 bulmaktadır. Biz okeyoyna olarak bunu değerlendirmek istiyoruz ve böylelikle 20 salonun en iyi oyuncularını bir olimpiyat okey oyna oyununa tabi tutmak istiyor sitemizin en iyi okey oyuncusu olan bir iki ve üçüncülerini ortaya çıkarmak istiyoruz. bulunduğunuz salonun en iyi oyuncusu olduğunuzu düşünüyor ve bu olimpiyatlara salon adına siz yarışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

20 Salon toplamında oluşacak oyuncular bir olimpiyat turnuvasına tabi tutulacak ve böylelikle olimpiyat yarışlarında kendini gösteren oyuncu site 1.liğine oturmuş olacak. Okey olimpiyat oyunları sahnelerinden bir kaç fotoğraf kareler.

OLİMPİYAT OKEY OYUNUNA KATILMAK İÇİN NE YAPMALIYIM

Olimpiyat okey oyna oyunumuza katılmak için yapmanız gereken çok basit. Sitemiz Okeyoyna.net içerisinde yer alan iletişim kısmından bizlere formu doldurarak gönderebilirsiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra bizler forumları inceleyecek ve akabinde sizlere bilgilendirme e-mail atacağız. Bu e-mailler sizlere 2 iş günü yani 48 saat içerisinde gönderilecektir.

Kalitenin gerçek adresi olan okey oyna sitemiz sizler için yeniliklerine eksiksiz ve kusursuz duraksız devam etmektedir. Sizlerin istemiş olduğu bir okey etkinliğimi var siz hayal edin bizler hayallerinizi gerçekleştirelim. Böyle bir etkinliği bizimle iletişim kurarak paylaşa bilirsiniz bizlerde bu hayallerinizi sitemiz içerisinde beraber gerçeğe çevirelim.

Okey oyunumuzu zaman kaybetmemek için hemen oynamak istiyorsanız ayrıca alt kısımda bulunan linkimize tıklayarak oyunumuza hemen bağlana bilirsiniz. www.okeyoyna.net olarak iyi oyunlar dileriz.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  101 Okey Oyna
okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.