okey oyna

Okey şampiyonası

OKEY ŞAMPİYONASI NEDİR

Selam arkadaşlar okeyoyna.net olarak sizlere okey şampiyonası nedir bahsetmek isterim. Okey sitemiz içerisinde olacak şampiyona yarışmasında sizler de yer alabilirsiniz. Tamamen sitemize ait olan bir şampiyona turnuvası olacaktır. Sitemiz kullanıcılarından oluşacak olan bir turnuva içerisinde sizlerde yerinizi ala bilir okey oyna sitesinin şampiyonu ola bilirsiniz.

OKEY ŞAMPİYONASI KATILIM FORMU

Şampiyonamıza katılmak istiyorsanız iletişim kısmından bize ulaşa bilirsiniz. Yapmanız gerekenler iletişim kısmındaki formu doldurarak bizlere neler yapmak istediğinizi ve şampiyonadan beklentilerinizi ve hedeflerinizi açıklamanız, onun haricinde açıklama kısmına yazmanız gereken bir extra şart name ise isim soy isim kullanıcı takma adınız iletişim email adresiniz. Telefon numaranız ve ne kadar zamandır okey sitemizin kullanıcısı olduğunuz gibi bilgileride form içerisinde bildirirseniz seçilme olasılığınız daha iyi olacaktır. Aksi halde seçilme durumunuz katılım durumuna göre daha arkalarda kala bilmektedir.

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz resimler şampiyona esnasında oynanacak okey masaları ve sandalyeleri bu oturma gurubu içerisinde okey oyununu rahat biçimde oynaya bileceksiniz.

OKEY ŞAMPİYONASI KURALLARI

Şampiyona kurallarımızdan bir kaçını açıklayacak olursak şu maddeler geçerli olacaktır.

1) Şampiyona saatinde masasında hazır bulunmayan kullanıcımız diskalifiye olacaktır.
2) iletişim bilgilerinde eksik olan kullanıcılarımız men edilecektir.
3) Sistem tarafından eş seçilmiş kişiyi kabul etmeyen kullanıcımız men edilecektir.

Başlıca kurallarımız şuan için bunlar olmaktadır. okey oyna olarak yeni kurallarımız oluştukça bu sayfa içerisinde sizlere sunum halinde söylenecektir.

Okey şampiyonası, çok kapsamlı bir yarışma olup okey turnuvaları arasında en üst seviyede gösterilmektedir. Sitemiz olarak sizlere sunulan bu okey şampiyonası yarışmasında göstereceğiniz performans sayesinde sizi tüm site kullanıcıları tanımış olacak.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Okeyde Son Taş Alınır Mı

Yukarıda sizlere oyun yarışması ile alakalı kurallarımızı daha sonra açıklayacağımızı söylemiştik öncelikle herkesin merak ettiği yarışma ödüllerini söylemeyi düşündüm yarışmada 1nci olacak yani site şampiyonumuza 1 adet cep telefonu hediye ediyoruz. 2 nci olacak yarışmacımıza netbook hediyemiz olacaktır ve 3ncü olacak yarışmacımıza oyunun içerisindeki kullanıcılar arasında en iyi oyunculara verilen premium üyelik ödülü olacaktır.

Kurallarımız salon içerisindeki yöneticilerimiz ile görüşerek anlık yazışarak öğrene bilirsiniz böylelikle aklınızda kalacak tüm sorunlarınıza hızlıca cevap ala bileceksiniz.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Okey şampiyonası
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.