logo

Okey şampiyonası

OKEY ŞAMPİYONASI

Selam arkadaşlar okeyoyna.net olarak sizlere okey şampiyonası nedir bahsetmek isterim. Okey sitemiz içerisinde olacak şampiyona yarışmasında sizler de yer alabilirsiniz. Tamamen sitemize ait olan bir şampiyona turnuvası olacaktır. Sitemiz kullanıcılarından oluşacak olan bir turnuva içerisinde sizlerde yerinizi ala bilir okeyoyna sitesinin şampiyonu ola bilirsiniz.

OKEY ŞAMPİYONASI KATILIM FORMU

Şampiyonamıza katılmak istiyorsanız iletişim kısmından bize ulaşa bilirsiniz. Yapmanız gerekenler iletişim kısmındaki formu doldurarak bizlere neler yapmak istediğinizi ve şampiyonadan beklentilerinizi ve hedeflerinizi açıklamanız, onun haricinde açıklama kısmına yazmanız gereken bir extra şart name ise isim soy isim kullanıcı takma adınız iletişim email adresiniz. Telefon numaranız ve ne kadar zamandır www.okeyoyna.net kullanıcısı olduğunuz gibi bilgileride form içerisinde bildirirseniz seçilme olasılığınız daha iyi olacaktır. Aksi halde seçilme durumunuz katılım durumuna göre daha arkalarda kala bilmektedir.

Yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz resimler şampiyona esnasında oynanacak okey masaları ve sandalyeleri bu oturma gurubu içerisinde okey oyununu rahat biçimde oynaya bileceksiniz.

OKEY ŞAMPİYONASI KURALLARI

Şampiyona kurallarımızdan bir kaçını açıklayacak olursak şu maddeler geçerli olacaktır.

1) Şampiyona saatinde masasında hazır bulunmayan kullanıcımız diskalifiye olacaktır.
2) iletişim bilgilerinde eksik olan kullanıcılarımız men edilecektir.
3) Sistem tarafından eş seçilmiş kişiyi kabul etmeyen kullanıcımız men edilecektir.

Başlıca kurallarımız şuan için bunlar olmaktadır. okey oyna olarak yeni kurallarımız oluştukça bu sayfa içerisinde sizlere sunum halinde söylenecektir.

OkeyOyna.NET Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli oyunlar sunan http://www.okeyoyna.net sitemiz kullanıcılarına popüler oyunu hizmeti sunmaktadır.

Copyright - 2006 - 2017 OkeyOyna.NET Tüm Hakları Saklıdır.