okey oyna

Okeyde Puan Yükseltme

okey oyna
Okeyde Puan Yükseltme

Okeyde Puan Yükseltme

Okeyde puan yükseltme nedir ne işe yarar; son zamanlarda özellikle de ücretsiz sitelerin de çoğalması ile birlikte internet üzerinden okey oyunu oynamak isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu sayede üstelik insanlar birbirleri ile güzel bir diyalog içerisine girip hem tanışırken hem de okey oyna oyununu oynayabilmektedirler. Farklı odalara girip en az 2 kişi olmak kaydı ile oyuna hemen başlanabilmekte ya da bekleyip 4 kişinin dolması da beklenebilmektedir. Elbette tercihe göre ücretli ya da ücretsiz internet okey oyun sitelerine giriş yaparak herkes farklı insanlar ile ya da sevdiği tanıdıklar ile oda kurup oynanabilmektedir. Ancak internet üzerinden o kadar fazla kişi online okey oyunu oynamakta ki. Bazen sitelere giriş yaptıktan sonra boş oda bulmak mümkün olmuyor. Hatta bazı zamanlar oynamak hiç mümkün olmamaktadır.

Okeyde Puan Yükseltmenin Avantajları

            İnternet üzerinden bu tür okey oyun sitelerine misafir üye olmak yerine gerçek üye olarak sürekli oynayan birçok oyun sever belli bir zaman sonra bu sayede aldığı oyunlar ile puanını yükseltebilmektedir. Ve bu noktada Okeyde puan yükseltme sayesinde de birçok farklı avantaja sahip olunabilmektedir. Bunlar arasında istenilen kişileri odaya almak ya da odadan atmak bile vardır. Ya da kişisel bir oda açıp tanıdıkları buraya alarak keyifli bir şekilde sohbet eşliğinde oyun oynanabilmektedir. Elbette bunun için uzun bir süre oynamak ve bu zaman içerisinde puan biriktirmek gerekir. Başka bir avantaj ise takma ismi değiştirmektir. Yani nick name’i. Site yöneticisine belli bir puan içerisinde istenilen yeni takma isim mail yolu ile gönderilerek nick değiştirilebilmektedir.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Dünya okey müsabakaları

Okeyde Farklı Puan Yükseltme Yolları

            İnternet üzerinden birçok okey oyun sever puanını nasıl hızlı bir şekilde yükseltebileceğinin yollarını aramaktadır. Her ne kadar doğru olmasa bile şu an için internet üzerinden hile ile puan yükseltme yolları ve programları verilmektedir. Bu sayede bir oda içerisinde oda sahibi atılabilir, istenilen her hangi bir taş alınabilir ya da yine istenilen bir oyuncu odadan çıkarılabilir. Bunun gibi daha birçok durum hile yapılarak Okeyde puan yükseltme ile kolay yoldan yapılabileceğine dair internet üzerinde sürekli olarak sunulmaktadır.

Daha önce sizler için hazırlanmış olan Okeyde Hesaplama Nasıl Yapılır makalemizde dilerseniz okey oyunundaki oyun hesaplamalarını hem öğrene bilir hem yapa bilirsiniz.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Okeyde Puan Yükseltme
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.