okey oyna

Sitene Okey Ekle

Sitene Okey Ekle

Sitene okey ekle, nedir ve nasıl eklenir şöyle özetlemek gerekirse, sitenize okey eklemek sitenizin değerine katkı sağlamak demektir. Sitene okey eklemek için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim sayfamızı ziyaret ederek dilerseniz bizimle contac kurarak sitenize okey ekleme kodunu ve bilgilerini almanız kolay olacaktır. En alt kısımda sizler için iletişim sayfamıza giden linki çıkarmış bulunmaktayız. Sizlere bizimle iletişim kurun ve sitenizdeki kişilerle okey oyna ve oynamanın tadını çıkarın.

Sitene Okey Ekleme Kodu

Sitenize okey eklemek için yapmanız gereken sizlere vereceğimiz okey oynama kodunu sitenize koymanız gerekiyor. Ancak bu kodu ala bilmeniz için hem üst kısımda hemde alt kısımda sizlere yazmış olduğumuz yazılarımızı okumanız yeterli olacaktır. Sitenize okey eklemek için alacağınız kod için hiç bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Sadece bazı özel isteklerde bulunmanız durumunda bu konu konuşula bilinir.

Sitene Okey Ekleme Zararları Nelerdir!

Sitene okey eklemenin zararları, şöyle özetlemek isterim bazı kodlar sitenize eklediğiniz zaman sitenize zarar vere bilmektedir. Özellikle sitenize eklediğiniz koda dikkat etmeniz gerekiyor ve ayrıca kodu aldığınız sitenin kalitesi ve profesyonelliği kesinlikle önem arz etmektedir. Bir çok okey oynamak için eklenen kodlar sayesinde sitenize gizli erişim sağlayarak sitenize zarar veren bir çok kod yapılmış ve piyasaya yayılmış durumdadır.

Bizler bu sebeple okey kodunu sizlere sitemizde değil e-mail üzerinden iletmekteyiz. Bu nedenle güvenilir bir okey sitesi olduğumuzu ıspatlamış olmaktayız. Ayrıca ( https:// ) olarak güvenli siteler statüsünde yer alan nadir okey sitelerinden biri olan okeyoyna.net olarak hizmetin en iyisini sunuyoruz.

Sitene Okey Eklemenin Faydaları

Sitene okey eklemek sizlere şu faydaları vermektedir. Sitenize giren kullanıcıların sitenizdeki aradığı şeylere ulaştıktan sonra sitenizden çıkmak isteyecektir. Ancak okey sayesinde kullanıcı işini bitirdikten sonra okey oyunu oynamaya başlayacaktır. Bu sayede sitende online kullanıcı sayısında artış yaşayacaksınız. Ayrıca sitenizin popülerliğini artırmanız için sizlere yardımcı olmuş olacaktır.

Sitene okey ekle, Sizlerde sitenize okey eklemek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret ederek bizlere isteklerinizi ve yapmak istediklerinizi yaza bilirsiniz.

Sitene Okey Ekle
5 (100%) 2 vote[s]

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.