okey oyna

Bilecik Okey

okey oyna

Bilecik Okey, Marmara Bölgesi’nde yer alan ve yüz ölçümü olarak en küçük şehirlerimizden birisidir. Bilecik, coğrafi konumu, tarihi, doğal güzellikleri ve verimli toprakları ile ilgi çeken bir ildir. Edebiyat, efsane ve hikayeleri ile oldukça değerli bir konumdadır. Kendi kültürünü yaşatan Bilecikli vatandaşlarımız için web sitemizde özel bir yer ayırmaya çalıştık.

bilecik okey oyna
bilecik okey oyna

Bilecik Okey Oyna

Bilecik’e Özgü KelimelerHer bölgede olduğu gibi Bilecik halkının da kendine özgü kullanmış olduğu mahalli sözcükler bulunmaktadır. Örneğin, gurlamak maddi durumunun iyi olduğunu, gayma parayı, cice nineyi, böle teyze çocuğunu, ozanlamak bir meseleyi ısrarla tekrar etmeyi ifade ederken kullanılan yöresel kelimelerindendir. Bizde web sitemizde Bilecik okey grubunu düşünürken, kendi kültür ve diline hakim olan vatandaşlarımızın bir noktada buluşmasını amaçladık.

Bilecik Okey Oyunu

Bir web site üzerinde Bilecik halkının buluşmasını sağlıyoruz. www.okeyoyna.net olarak sunduğumuz sitede, her şehrin adına özel olarak açılan oyun odalarımız bulunuyor. Bu sayede, hemşerilerinizle bir adres üzerinden erişim sağlayabilir, boş zamanlarınızı bu odalarda oyun oynayarak değerlendirebilirsiniz. Sitemizde farklı bölge veya şehirlerde yaşayan insanlarla da tanışabilir, oyun oynarken sohbet edebilirsiniz. Bilecik okey oyunu odası içerisinde aynı ilde yer aldığınız ve hiç tanımadığınız bay bayan oyuncularla erişim sağlayabilirsiniz.

Bilecik Okey Oyunları

Bilecik Okey Oyunları, Sunduğumuz sitede oyun oynamak isteyen farklı yaş gruplarındaki kişilerin, kolayca erişim sağlaması için oldukça sade bir dizayn kullandık. Siteye giriş yaptıktan sonra, farklı oda seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Şehir isimlerinin kullanıldığı odaların bir tanesine giriş yapmalı, boş olan bir masaya otur diyerek oyunun başlamasını bekleyebilirsiniz. Bilecik okey odası ve diğer şehirlerden giriş yapan oyuncuların okey oynayarak güzel zaman geçirmelerine ve tanışıp sohbet edebilmelerine imkan sunduk.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Balıkesir Okey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.