okey oyna

Hakkımızda

VİZYON

Hakkımızda, Sitemiz içerisinde yer alan sayfamızda bizleri ve sitemizi sizi anlatan makalemizi okuyrak okeyoyna sitemiz hakkında tüm öğrenmek istediğiniz soruları öğrene bilirsiniz.

Bilgisayar, Tablet, Mobil/Cep Telefonları olarak kısacası sanal okey oyun platformu içerisinde iddalı bir giriş yapmış ve amacı tamamen kaliteli ve geliştirilmiş okey oyunları sistemi yazmaya devam etmektedir.

MİSYON

Bir çok oyun içerisinde popülerliğini korumaya hatta ve hatta üzerine koymaya devam eden oyunumuz, oynanmaya devam edilen ve her zaman artan bir kitleye sahiptir. Bu kitlelerin bir çoğu okey oyna hakkında bilgiler öğrenmek veyahut oynamak için oluşmaktadır. Misyonumuz bu kitle ve kullanıcılara en iyi şekilde hizmet etmek ve kendimizi bu alanda geliştirmeye devam etmektir.

HAKKIMIZDA

Okeyoyna.NET olarak alanımızda 13 Yıldır faaliyet gösteren ve en iyi okey siteleri arasında gösterilen bir site ve yapıya sahip olmaktayız. Oyunumuz ilk kuruluş yılımız olan 2006 Yılında tamamen çok kötü bir sistemdi ancak içerik uzmanlarımız ve yazılımcı arkadaşlarımızın çalışmaları ve geliştirmeleri neticesinde günümüz zamanına iyi bir çıkışla girmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Açıkçası yeni oyunumuzve sistemimiz ile alakalı sizlere kısaca bilgi vermek isterim;

OYUN ÖZELLİKLERİ

*Kaliteli Grafik görünümü

*Kayıt olma ve Misafir Girişleri.

*Puan kazanarak her zaman rakiplerinin önüne geçin.

*Profil Resmi oluşturma ve Yükleme.

*Özellerde Mesajlaşa bilme.

*Rahatsızlık veren kullanıcılar için özel güvenlik önlemleri.

*Oyun içerisinde Çift Diz, Tek Diz gibi Kolaylık Sağlayıcı Özellikler.

*Radyo Dinleme durdurma Player.

*Masada Rakip oyunculara küçük puanlar karşılığında ikram çay kahve gönderme.

*Premium Oyuncu özelliği

Yukarıda sizler için hazırladığımız yazımızdaki özelliklerin hepsi oyun sistemimizde mevcut ve daha bir çok yazamadığımız özellikler sizleri beklemektedir.

Lütfen eksik gördüğünüz ve sitemizde olmasını istediğiniz bir özellik varsa bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak bildirmeyi ihmal etmeyiniz.

AMACIMIZ

Sizlere daha huzurlu ve daha sevecen sıcak bir okey oyunları oynama platformu oluşturmaktır. Bu sebeple çalışma arkadaşlarım ve yazılımcı arkadaşlar durmadan çalışmalarında devam etmektedir.

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.