okey oyna

Yalova Okey Odası

okey oyna

Yalova Okey Odası, Sevilen şehirlerden birisi olan Yalova ilimiz içerisinde ve ilçelerinde bulunan kişilerle sizlerde okey oyunları oynaya bilecek ve oyunun en zevkli heyecanlarını yaşaya bileceksiniz. Peki ama nedir bu yalova okey odası.

yalova okey
yalova okey

Yalova Okey

Yalova Okey; Çok eski zamanlara dayanan yalova eskiden istanbul gibi büyük metropol şehrin ilçelerinden birisiydi. Ancak zamanla nüfus artışı ve popülerliği sayesinde il olmayı başarmış ve kendi belediyecilik anlayışını ortaya koymaya başlamıştır.

Yalova’da 2 Üniversite bulunmaktadır. Bu sebeple bir çok bay/bayan genç öğrenciler kendilerini zaman geçirmek için kahve veyahut cafe tarzı yerlere atıyor ve buralarda zaman geçiriyorlar. Aslında bunları yapmalarındaki sebep internet üzerinden bulundukları il içerisinde veyahut ilçeleri içerisinde oyuncular bulamamaktan dolayı kaynaklanmaktadır.

Çoğu genç öğrenci ve yalovanın yerli haklı arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alan okey oyunu. Son zamanlarda yalova sokaklarını gezerken kahvehanelerin dolduğunu ve neredeyse her kahvehanede genç nüfusun yer aldığını göre bilmekteyiz. Bizim amacımız bu genç nüfusu kahve kültüründen çıkarıp mobil ve bilgisayar üzerinden okey oyunları oynamayı sağlamaktadır. Bunu yapmamızdaki sebep mobil ve PC üzerinden oynanan okey oyunları dondurula bilinir ve oyunu beklemeye ala biliyorsunuz böylelikle bu oyunu oynayan kişiler farklı işlere daha çok zaman ayıra bileceklerdir.

Yalova Okey Oyunları

Yalova Okey Oyunları başlığımızda sizlere sadece classic veyahut normal okey oyunlarından ziyade. Bir çok okey oyun türünden bahsedeceğiz okey oyunları arasında en popüler olan hiç şüphesiz 101 okey oyunlarıdır. Sizler için hazırlamış olduğumuz oyun sayesinde 101 okey oyununu sayfamız içerisinde yalovalı gerçek kişilerle oynama imkanı yakalamış olacaksınız. 2. En popüler okey oyunları arasında normal sağda yani tarihi geçmişe dayanan classic okey oyunu bulunmaktadır. Bu oyun neredeyse vazgeçilmez ve hala talep görerek genci yaşlısı bu oyunu oynaya devam etmektedir.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Aydın Okey

Yalova Okey Oyna

Yalova Okey Oyna ile sevdikleriniz eşiniz dostunuz ve arkadaşlarınız ile okey oynayarak zaman geçire bilir ve radyo dinleyerek eğlencenin tozunu attıra bilirsiniz.

Yalova canlı okey salonları içerisinde yeni yalovalı arkadaşlar edine bilirsiniz. Böylelikle yeni dostlar sayesinde yalovaya yapacağınız seyahatlarda sizlere eşlik edecek ve sizlere yalovanın güzelliklerini gösterecek arkadaş kazanmış olacaksınız.

Yalova Okey Oyunu

Yalova Okey Oyunu sayesinde ilçelerimizde bulunan okeycilerle okey oyunu oynaya bileceksiniz. Yalova Merkez Okey, Yalova Çınarcık Okey, Yalova Armutlu Okey, Yalova Altınova Okey, Yalova Çiftlikköy Okey, Yalova Termal Okey, Bu odalarımız içerisinde okey oyunları oynarken seçmiş olduğunuz odanın ilçe oyuncuları ile kapışarak puan kazana bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.