okey oyna

Görüntülü Okey Oyna

SEVDİKLERİNİZLE GÖRÜNTÜLÜ OKEY OYNAYIN

Sevgili okeyoyna.net kullanıcıları sitemiz olarak sizlere okey oyununda bir ilki yaşatmak istiyoruz. Görüntülü okey oyna oyunumuz sayesinde artık sevdikleriniz ile kamera karşısında okey oyunu oynaya bileceksiniz. Yeni oyunumuzun özellikleri ile sizlere sunum hazırlamış bulunmaktayız. Oyunumuzu tamamen anlamanız için yazımızı tamamen okumanızı tavsiye ederiz.

GÖRÜNTÜLÜ OKEY NEDİR

Görüntülü okey oyna şu anlama gelmektedir. Okey oyunu oynarken ortağınızın yada sevdikleriniz ile sadece yazışma üzerinden iletişim sağlayabiliyordunuz. www.okeyoyna.net sitesi olarak bu özellikleri değerlendirip yenilikler eklemeye karar verdik. Sizlere sevdikleriniz ile farklı iletişim kurmanız adına kameralı okey oyununu hazırladık. Görüntülü okey oyununu çok sevecek ve bağımlısı olacaksınız.

GÖRÜNTÜLÜ OKEY OYUN ÖZELLİKLERİ

  • Xp ve Windows Özel yazılımı
  • Kaliteli kamera görüntüsü
  • Ses sistemi son yazılım
  • Siz kabul etmeden görüntü sağlanmamaktadır.
  • Arkadaşlık listesinde olmayanlarla kamera görüntüsü sağlanmamaktadır.

Daha bir çok özellik mevcut özelliklerimizin devamını görmek için görüntülü okey oyna oyunumuza bağlanmanız gerekmektedir. Oyunumuza bağlantı sağlamak için en alt kısımda oyuna giriş linki ekledik linke tıklayarak okey oyunumuza bağlana bilirsiniz. Bu heyecanı hemen okey oyna sitemizde yaşamak için beklemeyin.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Görüntülü Okey Oyna
5 (100%) 2 vote[s]

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Okeyde Renkli Bitmek Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.