okey oyna

Okey Nasıl Daha İyi Oynanır

okey oyna
Okey Nasıl Daha İyi Oynanır

Okey Nasıl Daha İyi Oynanır

Okey Nasıl Daha İyi Oynanır

Okey Nasıl Daha İyi Oynanır konu başlığımızın içeriği şöyle; tatillerde, boş vakitlerde, hafta sonları ve arkadaşlarla buluştuğunuz özel anlar da okey oyunu sizin için eğlenceli ve keyifli bir araç olacaktır. Bu keyifli aracı daha etkin ve daha hünerle şekilde oynayabilmek için okeyin püf noktaları göz önünde bulundurularak etkili şekilde okey oynanabilir.

OKEY OYNAMANIN PÜF NOKTALARI

            Okey oynarken arkadaşlarınıza göstermek için daha dikkatli oynamalı ve okeyin işleyiş prensiplerine iyi bilmelisiniz. Her türlü kombinasyon verme ihtimalini göz önünde bulundurarak elinizde hazır tutmalı ve devamlı taş takibi yapmalısınız. Okey nasıl daha iyi oynanır diye düşünüldüğünde şu  huşulara dikkat çekebiliriz.

– İlk olarak yapmanız gereken okeyi iyice öğrenmek ve farklı ortamlarda farklı kişilerle oynamaktır. Bunun için yeterli zaman bulamıyorsanız telefon ve bilgisayarlarla online olarak okey oyunu oynayabilir ve yeterli tecrübeye kavuşabilirsiniz.

EN İYİ OKEY OYNAMA ŞEKİLLERİ

– Okey oynarken Strateji Geliştirme de kendinize göre bir tarz belirlemelisiniz. Bekle gör taktiği Garanti oynama taktiği gibi yöntemlerle en iyi yaptığınız takdir bilmeli ve ona göre oynamalısınız.

– Okey oyunu satranç Adama gibi oyunlardan farklı olarak şans faktörü vardır. Her ne kadar şans faktörü olsa da doğru yöntemlerle şansı kapınıza getirmeniz mümkündür. Taş takibi yaparak hangi taşların çıktığını elinizdeki pelerin ideal olup olmadığını belirleyebilir en ideal perleri hazırlamak için kaşlarınızın yerlerini değiştirebilirsiniz.

OKEY TAKTİKLER

            Okey oynarken taklitler yaparak oyunu keyifli hale getirmek mümkündür. İnatçı ve sabırsız olmak yerine ihtimalleri değerlendirelim ve her ihtimale göre elinizi hazırlayan yöntemler sizin için doğru tercih olacaktır. Eliniz bir bukalemun gibi değişken ve işlevsel şekilde dizilmelidir.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Kahvehane Okey

– Elinizi 5555 6666 şeklinde değil daha çok 5 6 7 8 – 3 4 5 6 gibi seri olarak dizmeniz elinizi daha işlevsel ve daha çabuk değiştirilebilir bir hale getirecektir.

– Okey nasıl daha iyi oynanır strateji geliştirirken okey taşını daha etkin şekilde kullanmayı öğrenmelisiniz. Okeyi mümkün olduğunca kenarda tutarak hamle taşı olarak değerlendirmeli, okey terimi ile okeyi bağlamamalısınız.

Okey Nasıl Daha İyi Oynanır Hemen Keşfet

– Okey oynarken daha iyi oynayabilmek için arkadaşlarınızı da tanımalı kimin okeye dönebileceğiniz kimin küçük ya da büyük taş atabileceğiniz aklınızda bulundurarak buna göre taktikler geliştirmelisiniz.

Daha önceki yazımız olan Okeyde Java Sorunu konu başlığımızı okuyarak okey oyunlarındaki java sorunlarını öğrene bilir ve sorunları hallede bilirsiniz.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
Okey Nasıl Daha İyi Oynanır
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.