logo

Kahvehane Okey

Kahvehane Okey

Kahvehane okey oyunumuza hoş geldiniz. Oyunumuz içerisinde sizlere okeyoyna.net olarak kahvehane ortamını aratmayacak bir okey oyunu sunuyoruz. bu oyunumuz ziyadesi de kahvehane ortamlarından uzaklaşacak evinizde bilgisayarınıza bağlanıp kahvehane ortamında okey oynarcasına keyif alacak heyecan yaşayacaksınız.

Üstelik bu hizmetimiz olan bedava okey oyna tamamen ücret karşılığı oynanmayan bir oyundur tamamen maddi içermemekle birlikte talep dahi edilmemektedir.

Evet arkadaşlar yukarıdaki resimlerle gördüğünüz gibi okey oyunu bizler için bir vaz gecilmez oyunlar arasında girmiş bulunmakta küçüğü ile büyüğü ile siyasetçisi politikacısı her yaştan insanın oynamış olduğu oyun insan sağlığı açısındanda fayda sağlamakta nedir bu sağlık açısındaki fayda diye soracak olursanız.

– İnsanın Stresini Atmasına Yarıyor
– Taş Çekerken İstediğiniz taş gelince sevinmenize sebep oluyor
– Arkadaşlarınız ile bir arada olmanıza sebep oluyor
– Kötü alışkanlıklardan uzak durmanıza sebep oluyor

Daha bir çok sebep insan sağlığı açısından kesinlikle faydalı olduğuna inandığımız okey oyunumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KAHVEHANE OKEY ÖZELLİKLERİ;

* Gerçek Masa Hissi
* Gerçek İnsanlar Topluluğu
* Gerçek Radyo Yayın
* Gerçek Okey Taş Sesleri
* Gerçek Puanlama Sistemi

Sizlere daha bir çok gerçek saya biliriz ancak kahvehane okey oyunumuza bağlantı kurduğunuz ve oynadığınız zaman ne demek istediğimizi zaten anlayacağınız için başka özellik eklemedik.

KAHVEHANE OKEY OYNAMAK

Kahvehane okey oynamak için hemen alt kısımda bulunan oynamak için tıkla butonuna basarak oyunumuza bağlantı sağlaya bilirsiniz. Sitemizde oluşacak olan yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız www.okeyoyna.net sitemizi sık sık ziyaret ederek bu yeniliklerden haberdar ola bilirsiniz. Sitemizde istemiş olduğunuz yeni bir okey oyunu var ise bizlere iletişim kısmından yazarak isteye bilirsiniz.

Kahvehane kültüründen uzak durmamanız adına bizler elimizden geldiğini yapmaktayız bunları sizlerde biliyorsunuz. Kahvehane kültüründe olması gereken ve bizde olmayan bir şey fark ederseniz lütfen bize bunu bildiriniz. Konumuz ile alakalı görüşlerinizi bizlere alt kısımdan yazmayı unutmayınız.

OkeyOyna.NET Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli oyunlar sunan http://www.okeyoyna.net sitemiz kullanıcılarına popüler oyunu hizmeti sunmaktadır.

Copyright - 2006 - 2017 OkeyOyna.NET Tüm Hakları Saklıdır.