okey oyna

101 Okey Oyna

okey oyna

101 OKEY OYNA

101 okey oyna, İçeriğimize hoş geldiniz arkadaşlar sitemiz içerisinde okey oynamak dışında neler yapa biliriz diye sizlerden şikayetler emailler aldık. Biz okeyoyna.net yönetimi olarak değerli kullanıcılarımızın seslerine kulak verdik. Ve sizler için 101 okey oyna oyunu kurmaya karar verdik. Bu adımımıza bu tanıtımımız ile başlamış bulunmaktayız. Peki bu 101 okey oyna oyunumuz içeriğinde neler yer alacak ve neler bulunacak. Bunları da size bu yazılı metnimde aslında bildirmek istiyorum ve bu konu başlıkları ve yazıları ile birlikte aşağıya çıkarmış bulunmaktayım

101 OKEY NEDİR

101 okey oyunu son zamanların trend oyunu olarak faaliyet göstermektedir bir çok kahve ve kahvehanede artık 101  gibi okey oyunları popüler olmuş durumda. bizlerde bunu düşündüğümüz için siz değerli kullanıcılarımızı bu oyundan mahrum etmemek adına sitemize 101 okey oyununu eklemeye ve sizlerle buluşturmaya karar verdik 101 okey oyunumuzu ayrıca daha hızlı ve daha canlı oynamak istiyorsanız oyunumuzu bilgisayar üzerine yükleyip oyun imkanı da sağlaya bilirsiniz. 101 okey indir ile yükleyeceğiniz oyunumuzu her zaman bula bilme imkanınız olacak kaybetmemiş olacaksınız. oyunumuzu indirmek istiyorsanız ana sayfa üzerinde olan okey indir uzantısı ile indirip kura bilirsiniz.

101 OKEY NE ZAMAN AKTİF EDİLECEK

Merhaba arkadaşlar biliyorum sizlerde en az bizim kadar heyecanlı ve sabırsızlıkla 101 okey oyunumuzun sitemizde aktif olmasını bekliyorsunuz. Yazılımcı arkadaşlarımızın gece gündüz demeden çalıştıklarını sizler için kaliteli ve çok iyi bir oyun platformu oluşturmak için yazılımlarına devam etmektedir. Okeyoyna.net olarak her zaman en iyisi olmaya çalışıyoruz bu sebeple başka sitelerden alıntı bir 101 ile sizlerin karşısına çıkmak istemedik ve yepyeni bir 101 okey oyunu ile hizmete girmeye niyetlendik bu sebeple oyunumuzu bir süreliğine daha bekleyeceksiniz, ama emin olun buna değecektir.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Okeyde İşlek Taş Ne Demek

101 OKEY KURALLARI VAR MI VARSA NELERDİR

101 okey oyunu kurallarımız bildiğiniz gibi sitemizin mevcut kuralları vardır bu kurallar 101 okey oyunumuz içinde geçerli olan kurallardır okey içerisinde yer alan tüm kurallar 101 okey oyunumuz içinde geçerli olan kurallardır. Lütfen bu kurallara uyalım ve eğlenceli zevkli oyunumuzun keyfini çıkarmaya çalışalım. oyunumuzu hemen oynamak için alttaki oynama yazısına basınız.

“101 Okey Oyna” için bir cevap

  1. yalçın dedi ki:

    101 okey oyununu çok severim. Sizinde böyle birşey yapmanız gerçekten hoş olmuş. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.