logo

4 Kişilik Okey Oyna

4 KİŞİLİK OKEY OYNA

Konu başlığımızda da yer aldığı gibi 4 kişilik okey oyunumuz aktif hale gelmiş bulunmaktadır. Sizlerde sevdikleriniz eşiniz dostunuz ve arkadaşlarınızla bol bol okey oyunu oynaya bileceksiniz. 4 Kişi ile oynana okey oyunumuzda sizlere sunmuş olduğumuz hizmette yer alan bazı kısımları ele alacak olursak oyunumuzun yeni sürümü içerisinde, 4 kişilik okey oyna mak için öncelikle oyuna bağlantı kurup akabinde 4 kişi bulmanız gerekiyor. 4 kişiyi tamamlamayan oyunumuz oynanamayacağı için kadro tamamlanana kadar beklemek zorunda kalacaksınız ama yok ben beklemeyi sevmiyorum 3 kişi ile de oyun oynamak istiyorum diyecek olursanız bu da oyunumuzda mümkündür. Oyun masası içerisinde BOT sistemi sayesinde ister 2 ister 1 bot oyuna dahil ederek isterseniz beklemeden oyunu oynaya bilirsiniz.

Okey Oyunu Oyna 4 Kişilik

Okey oyunu oyna 4 kişilik ile daha bir çok şey yapa bilir bu özellikler sayesinde rakiplerinize fark ata bilirsiniz. İsterseniz oyunumuzda 1 arkadaşınız ile oyuna bağlantı kurup masa açtıktan sonra 2 bot dahil ederek seri biçimde puan kazana bilir ve kasa bilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit hemen oyunumuza kayıt olarak bağlanmanız gerekiyor

Oyunumuza hemen bağlanmak istiyorsanız. OKEY OYNA Sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çanak Okey Oyna başlıklı makalemizde Çanak okey oynama ve ne olduğu hakkında bilgiler verilmektedir.

OkeyOyna.NET Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli dostluklar ve bir birinden eğlenceli oyunlar sunan http://www.okeyoyna.net sitemiz kullanıcılarına popüler oyunu hizmeti sunmaktadır.

Copyright - 2006 - 2017 OkeyOyna.NET Tüm Hakları Saklıdır.