okey oyna

Okey indir

okey oyna

OKEY OYUNU İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ

Sizler de siitemizdeki okey oyunumuzu bilgisayarınıza indirip okey oyunumuzu masa üstü pcniz üzerinden oynamak istiyorsanız. Aşağıda bulunan okey indir tıkla butonuna tıklayıp exe dosyamızı indirip kura bilirsiniz. İndireceğiniz exe programını bizler hazırlamış olduğumuz için kesinlikle korkmanıza çekinmenize yada tereddüt etmenize gerek yoktur. Tüm virüs gibi ve trojen gibi kötü yazılımlardan muhafaza durumundadır gönül rahatlığı ile OKEY.exe programımızı bilgisayarınıza indirip kuru bilirsiniz.

OKEY İNDİR KURULUM

Kurulumu gerçekleştire bilmek için öncelikle OKEY.exe programını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. İndirim yaptıktan sonra masa üstünüze gelmiş olan exe dosyamıza çift tıklıyoruz. Açılan sayfada ŞİMDİ  KUR yazısına tıklıyoruz önümüze çıkacak olan, tamam işareti ile devam ediyor. Bu şekilde kurulumumuzu bitirmiş oluyoruz. Kurulum sonrası okey oynama sayfamıza gire bilmek için masa üstünüze Okey Logomuz olan icon gelmiş olacaktır bu icon dilediğiniz zaman çift tıklıyarak direk sitemize bağlana bilir okey oyunu oynaya bilirsiniz. Oyunumuzu indirmeden oynamak istiyorsanızda OKEY OYNA yazısına basmanız yeterli olacaktır.

101 OKEY VE ÇANAK OKEY NE ZAMAN İNDİRİLECEK.

Şuan için 101 okey oyna oyunumuzu maalesef indiremiyorsunuz. Mevcutta hazırda bulunan sadece okey oyunumuzu indire biliyorsunuz. 101 oke oyunumuz hazır olduğu zaman onuda indire bileceksiniz. Çanak okeye gelince çanak okey oyna oyunumuzda hazırda olmadığı için o oyunumuzda henüz indirilme aşamasında değildir bu sebeple normal klasik okey oyunumuzu indire bilirsiniz.

Okey indir, ile yeni puanlı ve kaliteli okey oyunumuzu da artık oynaya bileceksiniz. Yenilenen ara yüzü yenilenen tarayıcısı sayesinde daha önceden oyunumuzu indiren oyuncularımızın bir daha indirmesine gerek yoktur. Güncellemeler otomatik olarak sağlandığı için yeni oyunumuz hemen tanımlanacaktır. Aksi bir durumda lütfen bizlere iletişim sayfamızdan veyahut oyuna girerek salondaki yetkili arkadaşlara bildirmeyi unutmayınız.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  okey oyunu nasıl oynanır

Oyunumuzu indirdikten sonra oynarken şöyle avantajlar elde edeceğinizi biliniz. Bunlar oyuna hızlı erişim ve kesintisiz oynamakla birlikte +2 puan katlamasından sizde faydalana bileceksiniz bu özelliğimiz biliyorsunuz sadece premium üyelere verilmektedir ancak yönetim ekibi toplantımızda bu özelliği oyunumuzu indirip oynayan kullanıcılarımıza da vermeyi terci ettik.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.