okey oyna

okey oyunu nasıl oynanır

OKEY OYUNU NASIL OYNANIR?

Merhaba arkadaşlar bu kısımda sizlere okey oyunu nasıl oynanır sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız. Sizler de biliyorsunuz birden çok okey oyunu mevcut. Her birini öğrenmek için bu oyunları birde bire bir oynamanız pratik yapmanız gerekiyor. Metin yazısını okuduktan sonra alt kısımdan oyunumuza bağlanıp birde oyunu oyun içerisinde oynayarak keşfetmeyi denemelisiniz. Bizler buradan alt tabanı oluşturmak adına kısaca okey nasıl oynandığını anlatmaya çalışacağız.

Kullanıcı Adı ve Avatar Seçimi

Öncelikle okey oyunumuzu oynamanız için bir kullanıcı adına ihtiyacınız var. Bunun için ana sayfadan oynamak için tıkla butonuna basarak karşımıza çıkacak olan oyun scripti üzerinde kullanıcı adı ve şifre istiyor olacak. Ve hemen altında da avatar seçmenizi istiyor olacak. Bu kısımda yapmamız gereken takma isim kısmına kullanmak istediğiniz bir nick yani ruhumuz giriyoruz. Şifre kısmını boş bırakıyor avatarımızı seçiyoruz ve oyuna gir diyoruz. Daha sonra önümüze e-mail ve şifrenizi oluştur penceresi gelecek. Bu kısımda da mail adresinizi giriyorsunuz ve şifrenizi ne yapmak istiyorsanız onu giriyorsunuz ancak dikkat etmelisiniz email adresinizi doğru girmediğiniz taktirde ilerde oluşa bilecek problemlerde ruhumuzu tekrar almanız imkansız ola bilir bu sebeple lütfen iletişim kısmında yazılı olan yerleri doğru giriniz.

Oyununuz hazır!

Üst kısımda yer alan ruhumuz, mail, şifre, kısımlarını doldurduktan sonra oyunuma bağlantı sağlaya bilirsiniz. Oyunumuza bağlantı kurduktan sonra oyun içerisinde okey oyununu oynamak için ya bir masaya girmeniz gerekiyor. Ya da bir masa kurmanız lazım. Bu seçenekleri de oyun scriptimizde karşınızda olan ana ekranda OTUR kısmına tıklarsanız mevcut hazır olan davet bekleyen bir masaya bağlanmış olacaksınız. Oyun ekranımızın hemen sol kısmında yer alan yeni masa aç seçeneği ile de bir masa kura bilir masanın liderliğini üstlene bilirsiniz.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Okey Çifte Nasıl Gidilir

Bu kısma kadar anlamışsak eğer geriye sadece okey oyunu nasıl oynanır kalıyor. Bunu sağlaya bilmek içinde masanızda sizlerle birlikte okey oynayacak olan arkadaşlar eşliğinde oyunu öğrenmeniz daha kolay ve daha basit olacaktır. Veyahut Salon diye tabir ettiğimiz oyun scriptimizin ana ekran görüntüsünde üst sıralarda yer alan kırmızı renkli olan kişiler salon yöneticileri oluyor. Bu yöneticiler eşliğinde de oyunu öğrene bilirsiniz.

Ayrıca canlı okey oyna içeriğimiz ile oyunumuzu canlı oynayabilirsiniz. Ve gerçek kullanıcılar ile okey keyfini yaşaya bilirsiniz. Canlı okey açılımını sağlayacak olursak oynamış olduğunuz okey oyuncularının tamamı gerçek kullanıcı olmaktadır.

Okeyoyna.net olarak sizlere oyunumuzda başarılar diler iyi oyunlar şansı diliyoruz. Oyunumuza hemen bağlanmak istiyorsanız alt kısımda kırmızı renk tonlamasında olan butona tıklaya bilirsiniz.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız
okey oyunu nasıl oynanır
5 (100%) 1 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.