okey oyna

Okeyde Oynadığın Kişiyi Bulma

okey oyna
Okeyde Oynadığın Kişiyi Bulma

Okeyde Oynadığın Kişiyi Bulma

Okeyde oynadığın kişiyi bulma nedir ve nasıl bulunur şöyle ki, günümüzde pek çok farklı sosyal platform, insanların gerçek kişiler ile beraber okey oynamasına olanak sağlıyor. Bu sayede hem oyunun gerçek anlamda zevki yaşanırken, hem de okey oyna masası renkli sohbetlere sebep oluyor. Pek çok insan okey oynamak için Facebook gibi sosyal ağları tercih ederken, kimi insanlar sadece okey üzerine kurulmuş oyun sitelerinde oyun zevkini tatmak istiyor. Hangi platform ve adreste olursa olsun, sosyal ağlar üzerinden okey oynamak hem zevkli hem de pek çok insan ile tanışmaya olanak sağlayan bir sistem. Bir zamanlar sadece bilgisayar yapay zekası ile oynanan okey, artık gerçek insanlar ile aynı anda kolay ve hızlı bir şekilde oynanabiliyor ve insanlar pek çok yeni insan ile tanışabiliyor.

  Okey’de Yeni İnsanlarla Nasıl Tanışılır?

            Özellikle Facebook başta olmak üzere pek çok okey oyun platformu, oyuncularına bir karakter yaratma imkanı sunuyor. Bu karakter oyuncunun kendisi olacağı dahilinde: doğum tarihi, yaşı, cinsiyeti, yaşadığı il gibi pek çok bilgi bu karakter üzerinde bulunuyor. Bu sayede insanlar bu bilgiler ile dostluk kuracak yeni insanlar bulabiliyor. Fakat bu anlamda işin sır perdesi mesajlaşma seçeneği ile aralanıyor. Okey gibi pek çok insanın bulunduğu oyunlarda, diğer oyuncular ile konuşmak için ‘mesajlaşma kutusu’ adı verilen bir sistem bulunuyor. Oyun içinde oyuncular anlık olarak bu mesajlaşma kutusundan mesaj göndererek konuşabiliyor. Bu sayede yeni arkadaşlar edinebiliyor.

  Okey’de Oynadığın Kişi Nasıl Bulunur?

            Oyun sevenlerin merak ettiği bir diğer konu ise genelde okeyde oynadığın kişiyi bulma nasıl olur, oluyor. Sanılanın aksine okeyde oynadığın kişiyi bulma oldukça kolay ve tamamen yasal bir durum, aynı zamanda karmaşık terimler ve derin kodlamalar gerektirmiyor. Facebook gibi bir platformda oyuncuların resimleri, kendi profillerinden aktarılıyor. Bu da sayfa altyapısında o oyuncunun bilgilerinin yer aldığını gösteriyor. Okey’de oynanan kişinin profilini bulmak için, okey sayfası dışında her hangi bir yere sağ tık yapılarak; öğeyi denetle demek yeterli. Ardından açılan pencereden ‘Network’ kısmına gelinip, bulunmak istenilen kişinin resmine sağ tıklayıp ‘Kişi Kartını Görüntüle’ demek işi çoktan hallediyor. Bundan sonra açılan picture kısmında ki kodu alıp yeni bir sekmede açmak; kullanıcının profilini ekrana getiriyor.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Çift Okey İle Nasıl Bitilir

Daha önceki yazılarımızdan biri olan Okeyde Kazanmanın Yolları Sayfamızı ziyaret ederek okeyde nasıl kazanılır kazanmak için ne ve neler yapılır gibi bilgiler edine bilirsiniz.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız

“Okeyde Oynadığın Kişiyi Bulma” için 3 cevap

  1. Tcas dedi ki:

    Hesabımı bulamıyorum

  2. Tcas dedi ki:

    Hesabımı bulamıyorum profilden bulabilirmiyim

  3. Samî UÇAR dedi ki:

    Arkadaşlıktan yanlışlıkla çıkardığım arkadaşımı tekrar nasil bulurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.