okey oyna

Okeye Dördüncü Arıyorum

okey oyna

OKEYE DÖRDÜNCÜ ARIYORUM

Okey oynamak isteyenlerin en sık kullandığı terimlerden biridir: okeye dördüncü arıyorum. Okeye dördüncü arıyorum demek, okey oynayacağız ama yeterli kişi yok demektir. 4 kişi ile oynanan bu oyun bir masa etrafında oyuncuların birbirlerine rakip olarak ya da ikili şekilde eş olarak oynadıkları bir oyundur. Oyun oynamak için en az 4 kişinin bir araya gelmesi gereken bu oyunda zaman zaman takım tamamlanamadığı için oyuncu aranmakta ve okeye dördüncü arıyorum şeklinde ifadeler kullanılmaktadır. Okey oynamak ve dördüncü kişiyi rahatça bulmak istiyorsanız birçok seçeneğe sahipsiniz. Bu seçeneklere baktığımızda şu seçenekleri öne çıkartabiliriz.

ARKADAŞ GRUPLARI İLE TAKIMI TAMAMLAYIN

Okey oynamak için 4. arkadaşı arıyorsanız bu durumda yakın çevrenizdeki kişilerle iletişime geçerek takımı tamamlayabilir okey oynayabilirsiniz. Oyun içinde de bazı sebeplerle oyuncu eksilebilir. Bu durumda yine oyuncuya ihtiyaç duyacak ve yakın çevrenizden eksikliği tamamlayarak oyuna devam edebilirsiniz.

ONLİNE YÖNTEMLERLE 4. KİŞİYİ BULUN

Okeye dördüncü arıyorum diyenler için online seçenekler de kullanılabilir. Sosyal medya hesapları ile arkadaş gruplarınız ile oynayabileceğiniz bu oyun aynı zamanda başka kişilerle de oynanabilecek bir oyundur. Online seçeneklerin okeye dördüncü bulmada size daha pratik seçenekler sunmaktadır. Yüz binlerce kişinin bir arada olduğu sanal platformlarda çok sayıda kullanıcıyı bir arada bulabileceksiniz. Çok sayıda masa ve grup seçeneği olan sanal ortamda pratik şekilde okey takımını tamamlayarak okeye başlayabileceksiniz.

AKILLI TELEFON VE TABLETLER

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımıza girdiği şu günlerde okeye dördüncü bulmak daha da kolaylaşıyor. Her yerden oyun oynama imkanı sunan uygulamalar avucunuzun içinde akıllı telefon ile oynanabilecek pratik seçenekler sunuyor. Akıllı telefon ile seyahatlerde, gezilerde evde ve diğer ortamlarda kolay şekilde oynayabileceğiniz OKEY OYNA tablet cihazlarla da pratik şekilde oynama imkanına dönüşüyor. Okeye dördüncü aramak bu seçeneklerle daha da kolaylaşırken parmaklarınızın ucuna gelen oyun seçenekleri ile ister arkadaşlarınızla ister de diğer gerçek kişilerle oynayabilirsiniz.

Bu Yazımızı Okumanızı Tavsiye Ederiz :  Kış şartlarında okey oynamak

Offline seçenekler de tercih edilerek bilgisayar sistemi ile oyun oynamak da okeye 4. Arama zahmetine son veriyor. Bilgisayarla oynayacağınız bu seçenekte ise gerçek kişiler olmadığı için istediğiniz zaman okey oynayabilirsiniz. Telefonunuzla evinizde yolculuklarda tatillerde ve her yerde okey oynayabilir. Gerçek kişilerle okey oynama tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Okey Nasıl Oynanır başlıklı makalede Ücretsiz Okey Nasıl Oynanır ücret vermeden okey oynama hakkında bilgiler verilmektedir.

okey oyna
Okey Oynamak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Okey Sitesi


Kaliteli oyunumuz ile Puanları kazanarak rakiplerinize başarınızı gösterin. Sitemiz; okey oyna, bedava okey, okey oyunu oyna, canlı okey oynama hizmetine sahiptir.

© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.